Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
İnternet.gen.tr verdiği tüm hizmetler için maksimum derecede titiz bir şekilde güvenlik sağlamaktadır. Tüm hizmetlerimiz, paylaşılan ve dedike sağladığımız tüm servislerimiz firewall yani güvenlik duvarı arkasında verilmektedir. Sistem geneline uygulanabilecek tüm özel önlemler size veya müşterilerinize problem olmadan engellenip savuşturulur.

Bizi kullanarak ürettiğiniz servislerinize, hizmetlerinize sistem genelinde uygulanmakta olan firewall kuralları yetmiyor ise sadece size ait sunucu ve ip gruplaraına özel ayarlanabilir hizmetler alabilirsiniz. Senelerdir vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimizde firewall kesinlikle ayrılmaz bir parçadır ve bu sebeple ihtiyacınıza özel ve çok uygun fiyatlarla size hizmet verecek dedike firewall çözümleri üretmemiz mümkündür. İnternet ortamında çalıştığı halde sadece belirli kimlik doğrulamalarından geçerek hizmetlerinize ulaşması gereken kullanıcılar olduğunu düşünün, size tüm Mobil VPN tipleri için hizmet üretmemiz mümkündür. Endüstrinin en son teknolojilerinden biri olan SSL VPN sistemlerimizde uzun zamandır kullanılmaktadır ve tüm sunucularınız için kullanabilirsiniz.

Sabit noktalarınız var ve veri merkezimizde bulundurduğunuz sunucuları bu noktalardan güvenli bir veri akışı ile beslemek istiyorsunuz. En yüksek güvenlik standartlarında IPSEC VPN ile sabit noktalarınızı bizim veri merkezimize bağlayabilir , azami önlemlerle veri transferinizi sağlayabilirsiniz.

Günün belirli saatlerinde açık ve belirli saatlerinde kapalı web servisleri, ftp servisleri üretmek istiyorsunuz, tamamen size özel zaman ayarlı firewall kuralları geliştirip bunları kullanımıza sunabiliriz.

Yönetimi tümüyle sizde olan fakat önceden istekleriniz doğrultusunda ayarlanarak kurulmuş, basit ve rahatça kullanılabilecek bir firewall ihtiyacınız var. Bir iş günü içinde belirlenmiş ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek firewall hem de sizin yönetebileceğiniz Windows ara birim programı ile birlikte hemen teslim edilecektir.

Dedike firewall hizmetleri size en uygun fiyatlarla, en kısa sürede ve en kolay yönetilecek şekilde hazırlanıp teslim edilir. Sadece talep etmeniz yeterlidir.
1996 - 2023 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama