Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek

Uygulamalarınız için Windows işletim sistemi tabanlı sunucu ihtiyacınızı buradan karşılayabilirsiniz. İşletim sisteminin maksimum performansını sağlayabilmek için sistemimiz en güncel sanallaştırma teknolojilerini kullanmaktadır.

XEN(TM) opsiyonumuzu kullanarak donanım seviyesinde sanallaştırma ile kendinize ait bir sunucu platformu oluşturabileceğiniz gibi, Virtuozzo(TM) tabanlı sistemlerimizde maksimum fiyat/performans oranını yakalayabilirsiniz. İşletim sistemlerimiz Microsoft(TM) SPLA - Lisans Kiralama yöntemi ile gelir ve size minimum maliyette en güncel versiyon işletim sistemlerini sağlar. Kısa dönemli kullanım ihtiyacınız olsa bile lisanslı yazılım kullanmanın rahatlığını yaşarsınız.

ECO VM Sanal Makina
PLUS VM Sanal Makina
EXTRA VM Sanal Makina
Genel Karşılaştır SSS
Tüm sistemlerimiz 7x24 monitör edilmekte olup veri güvenliği açısından günlük olarak yedeklenmektedir. Her sistemimiz işletim sisteminden bağımsız tarayıcı tabanlı bir yönetim ekranı ile gelir. Bu ekran aracılığı ile işletim sistemine erişilemeyen durumlarda dahi sisteminizi uzaktan kapatıp açabilir, gerektiğinde kullanım istatistiklerinizi dakikalar seviyesinde inceleyebilirsiniz. Sisteminiz üzerinde çalışan servisleri sınıflandırıp, yönetim paneli üzerinden izlenmesini sağlayabilir, ulaşılamadığı anlarda e-posta ile uyarı bilgisi alabilirsiniz.
1996 - 2023 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama