Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
Neden bizi seçmelisiniz? Bu konuyla ilgili fiyat ve kapasite benzeri sayısal bir çok büyüklükten konuşmak mümkündür. Fakat servis kalitesi ayrıntılarda saklıdır. Sizleri bu konularda bilgilendirmek ve memnuniyetinizi sağlamak için ürünlerimiz hakkında yaptıklarımızı size anlatmak istedik. Sanal Sunucularımızın teknolojik olarak durumunu size anlatabilmek hem de olaya bakış açımızı göstermek için oluşturduğumuz dökümanımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sanal sunucu sistemleri son dönemde iyice popülerleşen Sanallaştırma (Virtualization) teknolojileri ile çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Aslında uzun süredir sanallaştırma yazılımları bizlere hizmet vermekte, fakat donanımların yakın döneme kadar çok gelişmemiş olması sebebi ile büyüyemiş bir teknoloji olarak kalmışlardı. Şu an ise birden fazla çekirdekli işlemciler kullanımda ve iki büyük işlemci üreticisi de Çekirdek seviyesinde Sanallaştırma hizmetlerini desteklemektedirler.

Internet.gen.tr Sanal Sunucu hizmetlerinde günümüzün en popüler iki teknolojisine yer vermektedir. Bunlardan birincisi İşletim Sistemi seviyesinde yapılan ve ana platform işletim sistemi kaynaklarının ortak kullanılması temeline dayalı "İşletim Sistemi Seviyesinde Sanallaştırma" dır. Hem Linux hem de Windows Sistemlerimizde Virtuozzo(TM) ürünü ile hizmetlerimiz verilmektedir. İkinci teknoloji de ise "Para Virtualization" adı verilen ve sanallaştırma işinin daha çok misafir işletim sistemi üzerinde yapıldığı platform kullanılmaktadır. XEN(TM) ürünü ile verdiğimiz bu hizmetimizin en önemli farkı sanal sunucuya ayırılan kaynakların dedike olarak verilmesi ve neredeyse gerçek bir sunucu kullanımı performansının alınmasıdır. Bu teknolojide ana avantaj, farklı işletim sistemlerini tek platform üzerinde barındırabilmek ve farklı taleplere tek sistem üzerinde hizmet verilebilmektir.

Yönetim Güvenlik Trafik Anında Sunucu Lisans Yeniden Kurulum Hosting Panel Destek
1996 - 2023 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama