Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
İnternet.gen.tr Alan Adı, Web ve E-Posta Hosting, Kolay Web Sitesi Üretimi, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu, Sunucu Barındırma ve muhtelif İnternet tabanlı iş çözümlerini satın alıp kullanabildiğiniz bir Hosting platformudur. Platform yeni olmakla beraber tabanında çalışmakta olan teknik alt yapı ve kontrol panelleri uzun zamandır Pusulanet markası olarak hizmet vermektedir. Pusula İletişim Hizmetleri 1998 yılından beri hosting hizmetleri vermekte olup ülkemizin kurum ve kuruluşlarına senelerdir kesintisiz olarak hizmet sağlamaktadır.

Ürünlerimiz spesifikasyonlarında belirtildiği gibi doyurucu olmak amaçlı tasarlanmıştır. Amacımız kullanıcılarımıza eksikleri olan hizmetler verip daha fazla ciro elde etmek değil, doğru ve eksiksiz ürünlerle onlara hizmet verip uzun dönemde büyüyen veya yeni gelişen ihtiyaçlarını güvenle talep edebilecekleri adres olmaktır. En önem verdiğimiz prensibimiz ihtiyacınız olan ürünleri talepler doğrultusunda şekillendirerek sizlere sunmaktır. En basit örnek olarak lokomotif ürün olan Alan Adı Kayıdı hizmetimiz tüm DNS yönetimi ve yönlendirme hizmetleri ile birlikte size sunulmaktadır.

Fiyatlarımız piyasanın en düşük fiyatları olma konusunda iddialı değildir. Fakat vermeye çalıştığımız hizmetlerin en uygun maliyetlerde sizlere ulaştırılması fiyat politikamızın esasıdır. Kesinlikle saklı bir maliyetimiz olmayıp, tüm ürünlerimizin eklentileri satın alma anında fiyatları ile birlikte size sunulur.

Sizleri bu tecrübe ve sektör bilincinden faydanlanmaya davet ediyoruz. Sloganımızdaki gibi sizi Hayatımıza yani İnternet.gen.tr ye bekliyoruz.1996 - 2023 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama