Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek

Bir veya daha fazla alan adını tek seferde bize transfer edebilirsiniz. Hem rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanır hem de ayrıcalıklı hizmetlerimizi anında kulllanmaya başlarsınız. Alan Adınızı bize transfer etme isteğinize, bizde ufak bir fiyat indirimi ile destek veriyoruz.


Unutmayın, transfer ettiğiniz her Alan Adının kayıt süresi bir yıl kendiliğinden uzayacaktır.


  Transfer etmek istediğiniz Alan Adlarını yazınız.
www.
www.
www.
www.
www.
Uzantı Tescil Transfer
.com 200 TL 200 TL
.net 300 TL 300 TL
.org 300 TL 300 TL
.com.tr 110 TL 110 TL
.gen.tr 110 TL 110 TL
.name 94 TL 94 TL
.biz 179 TL 179 TL
.info 220 TL 220 TL
.us 113 TL 113 TL
.ws 302 TL 302 TL
.tv 340 TL 340 TL
.cc 141 TL 141 TL
.co.uk 141 TL 141 TL
.org.uk 141 TL 141 TL
.biz.tr 59 TL 59 TL
.info.tr 59 TL 59 TL
.org.tr 59 TL 59 TL
Genel Nasıl Yapılır ? Transfer İle Birlikte Gelen Hizmetler Fiyatlar SSS
Alan Adınız sizin veya kurumunuz için günlük hayatınız içinde kullandığınız bir ofis aracınız, bir iletişim aracınız veya aldığınız herhangi bir hizmet gibi düşünebilirsiniz. Fakat meseleyi biraz derinleştirdiğinizde Alan Adınızın sanal dünyadaki yeriniz, yurdunuz daha açıkçası varlığınızın kendisi olduğunu görürsünüz. Bu konuda birlikte iş yaptığınız kurum aslında sizin için çok önemli bir emanetçi konumundadır.

Internet.gen.tr, üzerinde kayıtlı olan tüm Alan Adları için kayıt eden kurumun kendi kontak bilgilerini kullanmakta, sadece teknik yetkili konumunda Internet.gen.tr bilgisini girmektedir. Ayrıca kurum kendi yönetim ekranı ile bunu da değiştirebilir. Bu konuya çok özen gösterir, müşterilerimizin haklarını her zaman kendi kontrollerinde tutmalarını isteriz. En yüksek seviyede bilgilerinize ve mahremiyetinize dikkat edip, sizlere bu konuda zarar gelmemesi için elimizden gelen her önlemi alırız. Sistemimiz yanlışlıkla veya kötü amaçlı transfer talepleri için Alan Adı Kilit Sistemine sahip olup, bu hizmeti bizimle Alan Adı kayıt veya transfer eden tüm müşterilerimize kullandırırız. Ayrıca Otomatik Yenileme ile herhangi bir hatırlama problemini ortadan kaldırıp, sizin adınıza Alan Adınızı en hızlı ve güvenli şekilde süre uzatma dönemlerinde yenileriz. Gizli kayıt opsiyonumuz ile de Alan Adı kayıt bilgilerinizi Whois sorgulaması yapan kişilerin gözlerinden uzak tutabiliriz.
Alan Adınızı bize transfer etmeniz durumunda alacağınız bir çok ücretsiz ve üst seviye hizmeti Transfer ile Birlikte Gelen Hizmetler kısmında detaylıca görebilirsiniz.
1996 - 2023 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama