Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Web ve Email Hosting » Genel Web Hosting Soruları
Web hosting paketleriniz arasında ne fark var.
Paylaşımlı Web Hosting hizmetlerimizin olduğu paketler temelde aynı platform üzerinde çalışmaktadır. Bu yüzden aralarındaki ana fark hangi işletim sistemi üzerinde tutulduğu ve paketlerin kapasiteleridir. Eğer ihtiyacınızı en uygun fiyatlı paketimiz ile karşılayabiliyor iseniz kesinlikle daha üst seviyede bir paketi almanız gerekmez. Çünkü sistem olarak aynı platformu kullanmaktadır ve kapasite dışında bir farkı yoktur.

Linux ve Windows sistemler olarak paketlerimizin ikiye ayrıldığını görebilirsiniz. Bu fark değişken içerikli bir web sayfanız yok ise sizin için herhangi bir şey ifade etmemektedir. Çünkü programlama dilleri açısından fark yaratır. İçerik sabit ise bu diller kullanılmayacağı için fark da olmayacaktır. Linux paketler MySQL windows paketler ise Mssql veri tabanı destekler.

Herhangi bir tercihiniz yok ise Linux planlarımızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. En önemli sebeplerden birisi hazır yüklü uygulama imkanı olmasıdır. Linux sistemlerde tek tuşla kurabileceğiniz bir çok uygulama sıfır bedelle verilmektedir.

Ziyaretçiniz çok ve trafiğiniz yüksek olacağınızı düşünüyorsanız yüksek kapasiteli paketlerimizi almanızı tavsiye ederiz.

Paket sayfalarında karşılaştırma menülerimiz bulunmaktadır. Bu menülerde çok detaylı bilgiler görüp, paketler arasındaki kapasite farklarını sayısal olarak inceleyebilirsiniz.

Okunma Sayısı : 5472
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama