Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
       Sanal Sunucu
  Windows Tabanlı
  Linux Tabanlı
  Anında Sunucu
  Ürün Karşılaştır
  Farkımız
  SSS


Sanal sunucularımız, aldığınız hizmeti en üst düzeyde özelleştirebilmeniz ve paylaşım tabanlı servislere alternatif size özel bir platformda çalışabilmeniz için tasarlandı. Maksimum güvenlikde ve ihtiyacınıza uygun şekilde ayarlama yapılabilen bu sistemler, hem sıfırdan bir sistem satın alma maliyetinizi ortadan kaldıracak, hem de ayrı bir fiziksel sunucu satın almış gibi size bir hosting alanını en ucuz fiyatlarla sunacaktır. Hem Linux, hem de Windows işletim sistemlerini destekleyen Sanal sunucularımızda, birden fazla alan adının hostingini ve elektronik posta hizmetlerini karşılayabileceğiniz gibi, oyun veya farklı uygulamalara admın-yönetici erişimi avantajını kullanarak ev sahipliği yapmanız da mümkün olacaktır.

Sanal sunucularımızda Linux ve Windows işletim sistemleri desteklenmekte olup, ödediğiniz her liranin karşılığında daha da yuksek performans almanız için size XEN Sanallaştırma teknolojisi opsiyonunu da sunuyoruz.

Eco VPS
Plus VPS
Extra VPS
Genel Karşılaştırma Sık Sorulan Sorular  
Yüksek hareketlilik olacağını düşündüğünüz bir web siteniz var. Geleneksel hosting sistemleri sizin talebinize tam olarak karşılık veremiyor ya da admin kullanıcı haklarına ihtiyacınız var. Tamamen sıfırdan kurabileceğiniz, tüm ayarlarını isteğinize göre degiştirebileceğiniz aynı zamanda talebinizle, tümüyle bizim tarafımızdan hazırlanabilen, size özel Sanal Sunucunuz hemen hizmetinize verilecektir. En uygun sistem ozelliklerinden çok yüksek spesifikasyonlara kadar sunucu özelliklerimizi lütfen Ürün Karşılaştırma ekranlarımızdan inceleyiniz.

100 Gbyte aylık trafik ile başlayıp kapasitesi daha da artırılabilen sistemlerimiz, yüksek trafikli web sitelerinizi en özel web sunucu ayarları ile, sadece sizin talebinize uygun şekilde yaparak yayınlamanıza imkan verecektir. Bulunduğunuz sanal sunucu üzerinde sizden başka bir kullancı olmayacak, sadece size ait sabit ip uzerinden yayın yapma imkanınız olacaktır. Ayrıca bu sunucular SSL sertifikası kurulumu için ilk günden hazır ayarlı olup, hem e-posta hem de web hizmetlerinizde SSL güvenlik protokolünü kullanmanıza izin vermektedir.
1996 - 2021 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama