Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Multi Domain UzmanPosta
uZmanPosta mail hizmetini piyasadaki diğer ürünler ile karşılaştırabilirmisiniz
uZmanPosta hizmetlerimiz piyasadaki yakın fiyatlı ürünlere göre çok büyük artılara sahiptir. Bunları teknik ve ürün özellikleri açısından inceleyebiliriz. Aklınızda bulundurmanız gereken ilk şey tüm uZmanPosta ürünlerinin sadece eposta kullanımı için tasarlanmış olan bir alt yapı üzerinde çalışıyor olmasıdır. Sistemi oluşturan tüm parçalar özellikle eposta kullanımı için planlanmış, kurulmuş ve çalıştırılmıştır. Firewall sisteminden sunucu yapısına, coğrafyasal yerleşimden DNS kayıtlarına kadar tüm sistem, eposta iletişiminin nasıl çalıştığını en ince ayrıntısına kadar bilen bir ekibin çalışmadır.

uZmanPosta mail hizmeti her müşterimiz için birden fazla MX kayıdı yapılarak ve birden fazla nokta üzerinde eposta teslim alınarak çalıştırılmaktadır. Tüm MX(eposta takas) sunucularımız aslında birer SMTP uygulama firewall sistemidir. Zararlı mesajları anında kesmekte, sadece virüs içermeyen zararsız ve anlamlı mesajları müşteri posta kutularına göndermektedir. Müşterilerimizin eposta alamadığı göndericiler ile ilgili kendi önlemlerini almalarına müsaade eden bir yapısı vardır. Black Liste ve White List uygulaması buna en önemli örnektir. Mail hizmetimiz mesajını almak istediğiniz her alan adından bu mesajı kesinlikle almanızı, mesaj almak istemediğiniz tüm göndericilerden de mesaj almamanızı sağlar.

uZmanPosta kullanıcıları kontrol ederek de müşterisini korumaktadır. Tüm mesaj gönderimlerinde olabilecek aksaklıklar ve yanlış kullanım senaryoları düşünülerek kurumdan dışarı doğru giden mesajların otomatik sayımını yapar. Bu sayede eposta kullanıcılarının isteyerek veya istemeden kurum alan adına getirebileceği kara listelere düşme riskini çok düşük bir seviyeye indirir. Toplu mesaj gönderimini otomatik olarak keser, yönetici kullanıcıyı ve bizi bilgilendirir. Dışarı doğru giden mesajlarınızda da virüs taraması yapılır ve mesaj gönderdiğiniz kişilere karşı bir tehdit oluşturmanız engellenir.

Kullanıcılarımız sunucu üzerinde mesaj bırakabilmektedir. Eposta istemci yazılımı kullanabileceğiniz gibi tümüyle mobil olarak mesajlarınıza ulaşabilirsiniz. Web üzerinden veya mobil cihazınızdan tamamen aynı mesajlara ulaşırsınız ve tüm ara yüzlerde yaptığınız işlemler diğer erişim yaptığınız mecralara da aynen yansır. Böylece masa üstünde farklı eposta mesajları telefonunuz da farklı mesajlar ya da tersini görmezsiniz.

uZmanPosta hesap kutunuza ulaşırken kullanabileceğiniz standartlar dahilindeki tüm güvenli erişim protokollerini destekler. Hem POP3, hem SMTP hem de IMAP protokollerinin SSL destekli olanlarını kullanmanıza izin verir ve kurum içi erişiminizi %100 güvenli hale getirir.

uZmanPosta mail hizmetini artı özellikleri anlatılamayacak kadar çoktur. Hedefimiz bu özelliklerin kolay kullanılabilir olması ve ulaşılabilir makul fiyatlar da kalmasıdır. Multi Domain uZmanPosta hizmet gamının ana prensibi budur. Aslında piyasadaki diğer ürünler ile bizim sistemizi ayıran en önemli fark müşterilerimizin makul fiyata kurumsal seviyede servis alabilmelerini sağlamaktır.

Okunma Sayısı : 4175
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama