Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Multi Domain UzmanPosta
uZmanPosta mail hizmeti ile gelen Kara Liste ve Beyaz Liste ne fayda sağlar
uZmanPosta sistemine ulaşan mesajlar profesyonel bir antispam güvenlik duvarı üzerinden geçerek kullanıcılarına ulaşmaktadır. İstenmeyen mesajlar bu sayede sizi hiç bir şekilde rahatsız etmez ve gelen kutunuza dahi ulaşmaz.

Gelen mesajlar bazı durumlarda istendiği şekilde size ulaştırılamayabilir. Kullanıcının gönderdiği mesaj içeriğinin spam postaya benzer olması, gönderimi yaparken kullandığı İnternet erişimine ait IP adresinin kara listede olması bu mesajın size ulaşmamasına sebep olabilecek sebeplerdir. Mesajlar doğru içerikli ve istenir mesajlar olsa da Antispam firewall sistemleri bilinçli olarak bunları ulaştırmayı kesebilir. Buna false positive detection yani yanlış tanımlama adı verilir.

uZmanPosta mail hizmeti bu problemin önüne geçebilmek için kullanıcılarına her zaman mesaj almayı tercih ettikleri alan adlarını,"Güvenilir Gönderici" olarak tanımlama imkanı tanımaktadır. Kurumunuza ait uZmanPosta yönetim paneli içinde size mesaj gönderen bir alan adını veya e-mail adresini "Güvenilir Gönderici" olarak tanımlayıp beyaz listenize ilave ederek, bunlardan gelen mesajların her zaman posta kutularınıza ulaşımını garanti edebilirsiniz. Böylece kimden mesaj almak isterseniz isteyin bunu kontrol etme imkanı her zaman kurumunuzun elinde olacaktır.

Bazı e-mail adresleri veya kurumlardan mesaj gelmesini istemeyebilirsiniz. Bu herhangi bir kullanıcınız veya kurumunuz için engellenebilir. Kara Liste yönetiminde uygun gördüğünüz alan adlarını veya bir e-mail adresini girerek size mesaj ulaşmasını tamamen engellemeniz mümkün olur. Aynı şekilde kullanıcılarınız kendileri için Kara Liste yönetimi ve tanımı yapabilirler.

Okunma Sayısı : 4412
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama