Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Multi Domain UzmanPosta
uZmanPosta hesaplarının genel özellikleri nelerdir
uZmanPosta mail hizmetinde tanımladığınız eposta hesapları kotasını sizin verebildiğiniz, birden fazla eposta adresinin tek hesaptan karşılanabildiği, hem web ara yüzü hem masaüstü eposta istemci yazılımı hem de mobil cihazlarla ulaşabildiğiniz hesaplardır. Eposta hesaplarına gelen mesajları başka bir adresinize yönlendirebilir bir kopyasını başka bir hesapta biriktirebilirsiniz. Eposta hesaplarını bir araya toplayıp dağıtım listesi adı verilen eposta grupları oluşturabilirsiniz.

Web ara yüzü üzerinden dizin yönetimi yapabilirsiniz. Sunucu tarafında oluşturacağınız kategorik dizinleriniz masa üstü yazılımınız tarafından otomatik algılanabilmektedir. Gelen mesajları daha gelen kutusuna inmeden ayrıştırabilir direk gitmesi gereken dizine gönderebilir ve isterseniz okundu olarak işaretleyebilirsiniz. Filtre yönetimi yapabilirsiniz. Gelen mesajların kimden, kime, içerdiği isme göre ayrılmasını sağlayabilir veya bu mesaja bir işlem uygulayabilirsiniz. Örneğin bankadan gelen mesajların bir kopyasını bir başka kişisel eposta hesap kutunuza yönlendirebilirsiniz.

uZmanPosta hesapları aynı zamanda takvim ve görev yönetimi yapabilir. Web ara yüzü üzerinden kişisel takviminizi girebilir başka eposta adreslerine randevu çağrıları gönderip alabilirsiniz. Kendi adres defterinizi yönetmeniz mümkündür ve tüm detayları ile bir adres defteri uygulaması çalıştırabilirsiniz. Kontaklarınızın en ince ayrıntılarına kadar bilgilerini buraya girebilir bunları kurum içinde ortak kullanılan global adres defteri üzerinden iş arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olduğunda web ara yüzü üzerinden ofis dışında mesajı tanımlayıp istediğiniz tarihte devreye girmesini ve çıkmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz sıklıkta ve bir başkasına sormadan web ara yüzünden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Mesajları sınıflayabilir ekran web ara yüzü üzerinde farklı kategoriler yapıp onlara üye edebilirsiniz.

Anlatılamayacak kadar çok imkan tanıyan uZmanPosta eposta hesapları ile elektronik posta tecrübeniz çok daha ileriye gidecektir. Bu faydaları iş hayatınızı kolaylaştırmak için kullanabilir ve mail hizmetimiz ile ciddi zaman kazanabilirsiniz.

Okunma Sayısı : 3562
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama