Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
Neden bizi seçmelisiniz? Bu konuyla ilgili fiyat ve kapasite benzeri sayısal bir çok büyüklükten konuşmak mümkündür. Fakat servis kalitesi ayrıntılarda saklıdır. Sizleri bu konularda bilgilendirmek ve memnuniyetinizi sağlamak için ürünlerimiz hakkında yaptıklarımızı size anlatmak istedik. Sunucularımızın teknolojik olarak durumunu size anlatabilmek hem de olaya bakış açımızı göstermek için oluşturduğumuz dökümanımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Donanım satın almak yanında bir çok riskide birlikte getirir. En güvenilir olduğunu düşündüğünüz sunucu bile güç besleyicisinden dolayı durabilir. Yüzlerce dolar ödenerek satın alınan pahalı disklerin hata vermesi ise gerçekten kalp kıracak derecede üzücü bir olaydır. Garanti sürecinin işlemesi, arızalı parçanın değişimi ve işinize devam etmeniz gerçekten zaman alabilir. Bu konuda son dönemlerde olan gelişmelere ve üretici firmaların servis iyileştirmelerine haksızlık etmemek gerekir. Geçmişe göre bu konudaki düzen ve işleyiş çok daha hızlanmıştır. Fakat sizin servis ihtiyacınız İnternet'e hizmet veren bir sistemde olursa durum çok başka olacaktır. Çünkü bu dünyada süreler günlerle değil saatlerle, aciliyetler ise dakikalarla ölçülmektedir.

Sizler için hazırladığımız Kiralık Sunucularımız öncelikle gerçekten sunucu olmak için üretilmiş sistemlerden seçilmektedir. Marka olarak dünyanın en büyük işlemci üreticisi olan Intel(TM) tarafından üretilmiş sunucu platformları kullanılmaktadır. İşlemcilerinin en yüksek performansı vereceği sunucularını da kendisi üretmektedir. Bu ürünlerin en üst düzeyde kalite kontrolleri yapılmakta ve tamamen veri merkezlerinde çalıştırılmak üzere üretilmektedir. Sizler için hazırlanan sunucularımızın tümünde Intel Çok çekirdekli işlemci mimarisi kullanılmaktadır. Dual ve Quad Core cpu kullanarak hizmet veren sunucular sizlere en üst seviyede verim sağlamak için beklemektedir.
Yönetim Özel Network Güvenlik IP ve DNS Trafik Lisans Panel Destek
1996 - 2024 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama