Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Barındırma - Colocation » Genel Colocation Soruları
Sunucu barındırma hizmetiniz neleri içerir bilgi verebilirmisiniz?
Sunucu barındırma hizmetinin belirli parametreleri vardır. Vermekte olduğumuz hizmetlerin tümü için detaylı olarak bu özellikler paket tanımlarında anlatılmaktadır. Bunları kısaca sıralayacak olursak aylık trafik kotası, konumlandırılacak sunucunun kasa büyüklüğü, ek trafiğin nasıl fiyatlandırıldığı, anlık hız limitinin ne olduğu ve sabit trafik hızı ile hizmet verilip verilemediği başlıca önemli özelliklerdir.

Bizim verdiğimiz hizmetlerde bir sunucu ve tek güç kablosu sağlanmaktadır. Standart hizmetlerimiz 3U luk sunucu büyüklüğü içerir. Firewall hizmetleri standart olarak verilmektedir. Tüm hizmet paketlerimiz için tek paket içinde birden fazla sunucu bulundurma imkanı sağlanmaktadır. Sistemlerin reboot edilmesi için 7x24 web üzerinden veya e-posta ile talepde bulunulabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Yerinde ziyaret talepleriniz için normal mesai saatlerinde bizi aramanız yeterlidir. Bir personelimiz eşliğinde sunucunuza lokal müdahalede bulunabilirsiniz. Ayrıca tarafımızdan müdahale edilmesi de mümkündür ve bu servisler talebin içeriğine göre fiyatlanmaktadır.

Okunma Sayısı : 4046
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama