Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Barındırma - Colocation » Genel Colocation Soruları
Sunucu barındırma hizmetinden faydalanmam için neye ihtiyacım var?
Sunucu barındırma hizmetinden faydalanmayı düşünüyor iseniz öncelikle işinize göre ihtiyaçlarınızı belirlemiş olmanız gerekir. Sunucu kapasitesi, disk büyüklüğü gibi konuları netleştirip mümkün olduğunce veri merkezlerinde bulundurulması daha kolay olan Rack tipi diye nitelendirdiğimiz raf tipi yatay kasalı bir donanım edinmelisiniz. Sonrasında gerekli yazılımların sistem üzerine yüklenip, bu cihazın İnternet'e açık olacağı akılda tutularak tüm güvenlik önlemlerini alıp, gerekli işletim sistemi ve yazılm yamalarını yaparak sisteminizi hazırlamış olmalısınız.

Bundan sonra ihtiyacınız olacak sunucu bulundurma hizmetinin koşullarını oluşturmalısınız. Örneğin anlık hızı yüksek olan bir servis vereceksiniz ona göre bir plan, sürekli trafik üreten ama fazla kapasiteye ihtiyacı olmayan bir hat hızı ile bunu yapabilecek bir servis verecekseniz farklı bir plan seçmek gibi. Bununla ilgili olarak karar verebilmek için Co-Location başlığımız altındaki Ürün Karşılaştır linkimizi inceleyebilirsiniz.

Bu konuda geçmiş bir tecrübeniz yok ise yetkin destek personelimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz. İhtiyaçlarınızı şekillendirmek ve hizmet planı seçmek için azami faydayı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Okunma Sayısı : 3438
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama