Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » SSL Sertifikaları » SSL Sertifikaları Teknik Sorular
SSL Sertifikam var veren kurumun sertifika doğrulama mühürünü kullanamıyorum.
SSL Sertifikalarının birden fazla çeşiti vardır. En uygun fiyatlı sertifikalar sadece web sayfasının doğruluğunu ve tarayıcı - sunucu arasında olan veri iletişiminin standartlar doğrultusunda güvenli olmasını sağlar. Satın alma süreci de bu sebeple çok daha kısadır ve kurumun kim olduğu değil alan adına kimin sahip olduğu kontrolü yapılır.

Daha pahalı sertifikalar internet üzerinde veri akış güvenliği dışında satın alan kurumun kimliğinin de sertifika veren kurum tarafından kontrol edilmesi sürecini içerir. Bu süreçte sertifika veren kurum sertifika alan kurumun tüzel kişilik bilgilerini ve alan adı ile olan kurumsal ilişkisini de doğrulamaktadır. Bu sayede SSL Sertifikası verilen web sitesindeki alan adının alan kurumla ilişkisinden kesinlikle emin olunur ve web sitesinde kullanılmak üzere bu ilişkinin tescil edildiğine dair doğrulama mühürü kullanımına izin verir. Bu mühüre genelde authentic seal adı verilir ve kullanılmak isteniyor ise buna uygun SSL Sertifikası alınmalıdır.

Power SSL ürünümüz bu mühürün kullanımına izin vermektedir ve satın alma sürecince sertifika veren firmaya gerekli bilgiler sizden alınarak ulaştırılır. Sizde bu şekilde web sitenizde kimlik doğrulama mühürünü kullanabilirsiniz.

Okunma Sayısı : 4817
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama