Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Private Cloud UzmanPosta
Private Cloud UzmanPosta mail hizmetine neden ihtiyacım olabilir
UzmanPosta mail hizmetleri kurumsal ihtiyaçlara göre hazırlanmıştır. Her kurumun elektronik posta işletim süreci birbirinden farklı olabilir. Private Cloud UzmanPosta mail hizmetini seçmeniz için size makul gelebilecek bir çok sebep sayabiliriz.

Kullanıcı adediniz az iken eposta alışverişiniz çok fazladır. Birden fazla alan adınız olduğu için, çok alan adına ek bir maliyet oluşmadan eposta hizmeti açabildiğiniz bir servis arıyorsunuzdur. Sunucunun tümüyle size çalışmasını ve hizmet aldığınız platformu başkası ile paylaşmadan kullanmayı istiyorsunuzdur. Daha büyük bir kapasiteyi daha esnek bir şekilde ihtiyaçlarınıza göre kendiniz planlayarak paylaştırmayı istiyorsunuzdur. Private Cloud UzmanPosta sunucusu ile birlikte gelen kurum içi ve sadece size ait olan anında mesajlaşma alt yapısını kullanıp son kullanıcılar için hazırlanmış msn messenger vb. gibi yazılımların kurum içi iletişim amaçlı kullanımını engellemek istiyorsunuzdur.

Tüm bunlar bir çırpıda sayabileceğimiz ve Private Cloud UzmanPosta kullanmanıza sebep olabilecek etkenlerdir. Aslında en önemli kazanç Private Cloud UzmanPosta kullanarak, kurumsal bir elektronik posta ve ortak çalışma platformunu kendiniz kurma, yönetme derdi olmadan, çıkabilecek tüm yazılımsal ve donanımsal arızalarda kendiniz çözüm üretmek zorunda kalmadan, bu süreçleri profesyonel bir kadronun çözümlediği bir servis alıyor olmanızdır. Bu sistemi verimli bir şekilde kullanarak eposta servisini dertli bir konu olmaktan çıkarıp, kurum içinde kesintisiz aldığınız bu hizmet sayesinde kazandığınız zamanı kendi işlerinizde kullanabilirsiniz.

Okunma Sayısı : 2889
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama