Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Sanal ve Kiralık Sunucu » Genel Sanal Sunucu Soruları
Sanal Sunucum üzerinde hangi işletim sistemlerini kullanabilirim.
Sanal Sunucularımız üzerinde en çok talep edilen Linux işletim sistem dağıtımları hazır kurulu olarak verilebilmektedir. Bu kurulumlar hazır imajlar üzerinden yapılmaktadır ve tümüyle standart sürümlere dayanmaktadır. Örneğin Centos, Open Suse, Debian, Ubuntu gibi Sanal Sunucu işletim sistemleri hazır imajlar ile çok kısa sürelerde kurulabilmektedir. Fazla talep edilmeyen ama size özel gereksinimiz olan bir Linux dağıtımı ihtiyacınız olursa bu konuda kurulum talebiniz değerlendirilip uygun saat ücretleri ile yerine getirilecektir.

Windows Server tipi işletim sistemleri Sanal Sunucularımızda desteklenmektedir. Windows 2003 ve 2008 Server sürümleri en çok tercih edilen ve kullanılan işletim sistemleridir. Windows Server işletim sistemlerinin Web ve Standart sürümleri sağlanabilmektedir. Ayrıca datacenter veya enterprise sürümlerine ihtiyacınız olursa portföyümüz de bulunmaktadır ve uygun saat ücretleri ile kurulumunuz yapılabilecektir.

Sanal Sunucu sistemlerimiz üzerinde talebiniz durumunda kurulum sonrası yedekleriniz alınabilmekte ve ihtiyaç durumunda bu imaj dosyalarınızdan geri dönmeniz için saklamanız sağlanabilmektedir. Böylece sunucunuz üzerinde yaptığınız tüm özelleştirmeler kalıcı olabilecek, tekrar kurulum yapmanız gerekirse bu yedekleri kullanmanız size zaman ve emek tasarrufu sağlayacaktır.

Okunma Sayısı : 4528
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama