Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Web ve Email Hosting » Reseller Bayi Webmaster Toplu Hosting
Reseller paketlerinde tek panel ve ortak kota uygulaması nedir.
Reseller paket tanımlarında aynı normal hosting paketlerinde olduğu gibi özellik olarak hangi tip işletim sistemi üzerinde çalıştığı, ne kadar disk alanı içerdiği, kullanılacak toplam trafik kotası ve kaç adet alan adı için hosting açılabileceği belirtilmektedir. Bunlar paketin satış fiyatına direk etki eden parametrelerdir.

Genelde Linux ve Windows hosting için ayrı ayrı Reseller Paketleri satın alınmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz altyapı sayesinde iki ayrı platform için açılan hosting paketleri tek bir kontrol panel ile yönetilebilmektedir. Bu sebeple Reseller Hosting paketlerimizden birini satın aldığınızda, ürünün kapasitesi açılacak her iki hosting tipi tarafından da kullanılabilir.

Örneğin 10 GByte Disk Alanı olan bir Reseller Paketinde toplam 3 GByte Linux Hosting ve 7 GByte Windows Hosting açmak mümkündür. Aynı şekilde aylık 50 GByte trafik imkanı olan bir paketin 15 GByte trafik kotası Linux hostinglerin oluşturduğu trafik ile 35 Gbyte trafik kotası ise Windows hostinglerin oluşturacağı trafik ile doldurulabilir. Son olarak 10 alan adı içeren bir paket aldığınızı varsayarsak 8 tane Windows 2 tane Linux paket oluşturabilirsiniz.

Reseller paketin tüm kota ve kapasiteleri her iki hosting tipi tarafından da kullanılabilecek siz de bu sayede tasarruf edecek, maliyetinizi düşüreceksiniz. Paketinizin kotası hangi tip hosting satarsanız satın bir tip ürünü daha çok sattığınız için dolmayacaktır.


Okunma Sayısı : 6843
1996 - 2021 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama