Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Web ve Email Hosting » Reseller Bayi Webmaster Toplu Hosting
Reseller Hosting paketlerini ne amaçla kullanabilirim.
Reseller Hosting olarak adlandırılmış hizmet paketlerimiz aslında bir anlamda toptan satış olarak nitelendirilebilir. Herhangi bir ürünün alış satışı ile uğraşan kişilerin ürünleri adetli alıp perakende sattığı gibi hosting hizmetleri de bu şekilde toptan alınıp satılabilmektedir. Bu sebeple öncelikle Reseller Hosting paketleri herhangi bir sistem ya da teknoloji bilgisine sahip olmadan hosting hizmetleri hazırlayıp kendi müşteri kitlenize bu hizmetleri ulaştırmanız için en doğru çözümdür.

Yine toptan satın alma mantığından yola çıkarak düşünecek olursak, normal bir tüketicinin fazla kullandığı ihtiyaçlarını adetli satın alması ona indirim sağlar. Hosting hizmetlerini de böyle düşünür isek birden fazla web sitesi olan veya normal hosting hizmetlerinin adetsel olarak ihtiyaçlarını karşılamadığı kurum veya kişiler, Reseller Hosting hizmetlerini tercih edebilirler. Böylece tek bir satın alma ile elde edilen hosting imkanları, birden fazla web sayfası için ya da tek ama gereksinimi fazla olan bir web sayfası için kullanılabilir.

Web tasarımı ile uğraşmakta olan bir firma veya kişi iseniz müşterilerinize yaptığınız çalışmalara aynı zamanda yayınlayıcı olarak da devam etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi bir durumda Reseller Hosting paketleri sizi hem en az uğraştıracak hem de müşterilerinize uygun şekilde bölünebilecek doğru alternatifleri sağlayacaktır. İhtiyacı düşük olan bir müşterinize daha az özelliği olan bir Web hosting hizmeti tanımlayıp daha fazla gereksinimi olan müşterinize paketinizin daha büyük bir kısmını ayırabilir ve uygun fiyatlamayı yapabilirsiniz.

Hosting paketlerinin ihtiyaçlarınızı karşılamadığı durumlarda, birden fazla hostingi kendinize ait tek bir hesap altında uygun şekilde yayınlamak isterseniz ya da bunu pazarlayan kurum olmak isterseniz Reseller Paketlerimizi işinizi görecektir.

Okunma Sayısı : 3387
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama