Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Private Cloud UzmanPosta
Neden birden fazla Private Cloud UzmanPosta ürünü var
Private Cloud UzmanPosta ile gelen avantajların tümü hizmete ayırılan kaynakların sizin tarafınızdan uygun gördüğünüz şekilde bölümlenmesine bağlıdır. Örneğin kurumunuzun ihtiyacı 15 adet ayrı alan adına 40 ar adet farklı email adresi açmak ise bunu rahatlıkla yapabilir ve herhangi bir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Sizi adetsel açıdan limitleyen herhangi bir parametre yoktur.

Private Cloud UzmanPosta email hizmetindeki her paketin birbirinden farklı disk alanları bulunmaktadır. Bu disk alanı hizmetin kaç alan adına kadar kullanılabileceğini gerçekte öngörebileceğiniz faktör olarak görülebilir. Sunucuya açacağınız email adresi ve bunların bağlı olduğu alan adlarının adeti kısıtlanmasa da, bu email hesaplarının sunucu üzerinde kullanacağı disk miktarı bu alana endeksli olacaktır. Sisteme açacağınız alan adı adedi ve email hesabı ne kadar olursa disk alanının paylaşanı o kadar olacaktır.

Bu sebeple Private Cloud UzmanPosta hizmetimiz birden farklı ürün olarak tanımlanmıştır. Her paketin içinde bulundurduğu disk alanı ürün tercihinizin şekillenmesine yardımcı olacaktır. Ne kadar


Okunma Sayısı : 3052
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama