Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Alan Adları » Genel Alan Adı Soruları
Neden Alan Adı Almalıyım
Henüz İnternette yayınlayacak bir bilgim yok. Bunları oluşturduğumda Alan Adımı satın alıp o zaman web sayfalarımı oluşturmam da ne sakınca var? Elektronik posta olarak ücretsiz verilen hizmetleri kullanıyorken neden para ödeyerek bir alan adı ve e-posta hizmeti almalıyım?
Alan Adınızı web siteniz olmasa da ve hatta e-posta kullanmak istemeseniz de alabilirsiniz. Unutmayınki bu sizin İnternet mecrasına girerken yapacağınız mecburi ilk yatırımınız olacaktır. Bu yatırımı değerlendirip değerlendirmemek sizin bileceğiniz iştir. Fakat günü gelince almamış olmanın ortaya çıkaracağı sonuçlara katlanmanız da ancak bu şekilde önlenir.

Alan Adınızı alıp, isterseniz sadece park sayfası olarak nitelenen bir sayfayı bize hazırlatarak Adres, telefon ve ulaşım bilgilerinizi koyabilir, böylece tahmin ederek veya arayarak sizi İnternette bulanların rahatça size ulaşmalarını sağlarsınız.

Ayrıca kurum veya sizi anlatan bir alan adı kullanmak ile ücretsiz e-posta kullanımı arasında öncelikle ciddi bir prestij farkı vardır. Ayrıca bir çok ücretsiz e-posta hizmet sadece Web arabirimi ile kullanılmaktadır. Reklam e-postaları ise bu ücretsiz hizmetlerin kaçınılmaz sonucudur. Tüm bunlardan uzaklaşıp kendi bilgisayarınıza mesajlarınızı alabildiğiniz bir POP3 e-posta hesabı almak sizin için en doğrusu olacaktır.

Okunma Sayısı : 10859
1996 - 2024 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama