Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Multi Domain UzmanPosta
Multi Domain uZmanPosta hizmetini kullanım açısından diğer alternatifleriniz ile karşılaştırabilirmisiniz
Multi Domain uZmanPosta hizmetimizin eposta hesabı kullanımı açısından diğer hizmetlerimiz olan Profesyonel uZmanPosta ve Cloud uZmanPosta dan hiç bir farkı yoktur. Birebir aynı alt yapı üzerinde ve aynı yazılımlar ile çalışmaktadır. Ürünümüz kurumların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve fiyat/performans parametresi düşünülerek pozisyonlanmıştır.

Multi Domain uZmanPosta birden fazla alan adına hizmet açılabilen ve bölünebilir Esnek Kota Yönetimi içerir. Bu özellik Profesyonel ürünümüzde yoktur, sadece Dedike ürünlerimizde bulunur. Kullanıcılarınıza verilecek disk alanlarına kendiniz karar verebilirsiniz ve kota paylaşımı mümkündür. Eposta hesap adedine göre sabit büyüklükte kota bölümlemek zorunda kalmazsınız. Multi Domain uZmanPosta paketleri arasında geçiş mümkündür. Diğer ürünlerimizde bu şekilde bir imkan bulunmamaktadır çünkü tek model hizmet vardır.

Ürünlerimiz kurumların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Eposta kullanımının çok önde olduğu ve çok ihtiyaç duyulduğu kurumlar olduğu gibi operasyonlarının çoğunu sahada veya eposta iletişiminden uzakta yapan kurumlar da vardır. Ayrıca piyasa şartlarına uygun ve kaliteli ürünü makul fiyata almak isteyen kurumların ilk tercihi giriş seviyesi ürünler olmaktadır. Multi Domain uZmanPosta ürünümüz her kurumdan gelebilecek ana talepleri en dolgun şekli ile karşılamaktadır. Fazlasına gerek duymayanlar için en doğru ürün tercihi Multi Domain uZmanPosta mail hizmetlerimiz olacaktır. Tek hizmet paketi içinde hem e-mail hem de web hosting servisini bulundurması ve birden fazla alan adına esnek kotalı hizmet açılabilmesi tercihe en önemli sebeplerdir.


Okunma Sayısı : 4176
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama