Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Private Cloud UzmanPosta
Kurumumuza ait sunucu üzerinden giden ve gelen postaları yedeklemek istiyorum
Kurumlar günümüz de iletişim aracı olarak en fazla e-mail alış verişini kullanmaktadır. Kurumsal politika gereği aldıkları ve gönderdikler mesajları yedeklemek istemeleri ve bunlara ihtiyaç duyulduğunda geri dönüp bakabilmeleri çok büyük önem arz etmektedir. UzmanPosta servislerinin Private Cloud olarak çalışan modeli sadece bir kuruma özel olarak hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. Bu sebeple kurumsal ihtiyaçlara göre sistem konfigürasyonu yapmak mümkündür.

Private Cloud UzmanPosta mail hizmeti sisteme gelen tüm mesajların ve sistemden çıkan tüm mesajların bir backup hesabı üzerinde toplanmasına izin vermektedir. Bu hesap kurumun uygun gördüğü sürelerde içindeki mesajlar alınarak boşaltılabilir yahut mesajlar uygun görülen süre için sunucuda bırakılabilir. UzmanPosta web mail hizmetinin gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde her türlü kriter kullanılarak bu eski mesajlar rahatça irdelenebilir ve içinden uygun mesaja ulaşılabilir.

Tümüyle kuruma özel bir mail sunucunun getirdiği en önemli avantajlardan birisi de sunucu konfigürasyonunun firmanın ihtiyacına uygun şekilde şekillendirilebilmesidir.

Okunma Sayısı : 2871
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama