Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Sanal ve Kiralık Sunucu » Genel Kiralık Sunucu Soruları
Kiralık Sunucularınızda firewall ve güvenlik konusunda ne imkanlar sağlıyorsunuz.
Kiralık Sunucu hizmeti seçmiş olduğunuz işletim sistemi yüklenerek ve tüm güvenlik yamaları yapılarak size teslim edilir. Böylece sizin bilginiz olmasa da yükleme anında işletim sistemi seviyesinde ilk güvenlik önlemleri alınmış olur. Sonrası için her talep ettiğinizde işletim sistemi güncellemeleri için bilgi ve işlemsel anlamda danışmanlık hizmeti verilmektedir. İhtiyacınız olan fakat yapamayacağınız güncellemeler için tavsiyeler verilir ve ayrıca uygun saat ücreti ile sizin adınıza bunlar yapılır.

Dış dünyadan gelecek tehditlere karşı tüm Kiralık Sunucularımız firewall arkasında korunmaktadır. İhtiyacınız dışındaki tüm portlarınız İnternet dünyasına kapatılmıştır ve sizin talebiniz olmadan kesinlikle açılmaz. Ayrıca yönetim ve özel portlara erişim için sizin vereceğiniz sabit IP listeleri doğrultusunda kural girişi yapılmakta ve sistem yönetimi kontrolünüz altında gerçekleştirilmektedir.

Kiralık Sunucu ile gelen ve bizim tarafımızdan yönetilen standart donanım firewall hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamaz veya tümüyle kendinizin yönetmek istediği bir firewall isterseniz bu size ayrı bir servis olarak verilebilmektedir. Firewall hizmetimiz dedike olarak tümüyle size ait ve donanım olarak verilmektedir. Yönetim imkanları ana firewall sistemimiz ile aynı olan ve her türlü kural tanımlamasını Windows programı ile yapabildiğiniz dedike firewall size özel olarak kurulur ve ihtiyacınız oldukça danışma ve kural tanımlama hizmetleri de verilir.

Sistemlerimiz en sade, basit ama kesin firewall kural zincirleri ile korunmaktadır. İhtiyacınız servislerinizde azami firewall güvenliğini almak ise bize danışmanızı ve hizmet almanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Okunma Sayısı : 3757
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama