Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Sanal ve Kiralık Sunucu » Genel Kiralık Sunucu Soruları
Kiralık Sunucular üzerinde sanallaştırma amaçlı kontrol paneli sağlıyormusunuz.
Kiralık sunucularımız üzerinde sanallaştırma platformu kullanmanız mümkündür. Extra Kiralık Sunucumuzun hem performansı yüksektir hem de disk yapılandırması açısından güvenli olması için raid-1 yapısı ile sunulmaktadır. Bu sunucu üzerinde sanallaştırma yapılması, yüksek performanslı donanımı daha fazla amaç için kullanarak ek verim elde edilmesi uygun olacaktır.

Bu sunucular üzerinde kullanabilmeniz için Linux işletim sistemi desteği olan HyperVM ürünü panel olarak sunulmaktadır. Bu kontrol paneli ile aynı sunucu üzerinde birden fazla sanal sunucu oluşturup farklı amaçlar için kullanmanız mümkündür. Ürün OpenVZ ve Xen tabanlı sanal sunucuları desteklemektedir.

Ayrıca Kiralık Sunucularımızda kullanmakta olduğumuz Intel işlemciler VT yani Virtualization destekli komut setine sahiptir. Kullanacağınız sanallaştırma platformlarının desteklenmesi için VT özelliği açılarak sistemler kurulmaktadır. Sizde böylece kuracağınız Windows veya Linux işletim sistemi tabanlı platformunuzda Vmware, Virtual Iron ve Xen gibi hypervisorler ile rahatlıkla sanallaştırmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Okunma Sayısı : 4595
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama