Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Sanal ve Kiralık Sunucu » Genel Kiralık Sunucu Soruları
Kiralık Sunucu hizmetinizin içeriğini detaylandırabilirmisiniz.
Kiralık Sunucu hizmetimiz birden fazla plan içermektedir. Satış modelimize uygun olarak Kiralık Sunucu planlarımızı giriş, orta ve üst seviye olarak nitelendirebiliriz. Giriş seviyesinde Atom Sunucu olarak adlandırdığımız hizmetimiz bulunur ve dedike sunucu ihtiyacını en uygun fiyatla karşılamak için doğru seçeneğimiz bu ürünümüzdür. Atom Sunucu ile ilgili bir çok detay bu kategoride soru cevap olarak açıklanmıştır. Detayları bu makalelerden ögrenebilirsiniz.

Orta seviye hizmet planımız Plus Sunucu olarak isimlendirilmiştir ve Dual Core Intel işlemci içeren Intel Sunucu platformu kullanarak servis verilir. Hizmet içeriği planlar altında detaylı olarak verilmiştir ve çok yüksek performans gerektirmeyen Windows ve Linux tabanlı tüm uygulamalarınız için doğru tercihtir. Bir üst seviye hizmetten en önemli farkı disk yapısının Raid olarak verilmemesidir. İhtiyacınız doğrultusunda hafıza artırımı yapılabilir ve hat kapasiteniz sınırsız sabit trafiğe dönüştürülebilir.

Üst seviye hizmet planımız Extra Sunucu, piyasa şartlarında alabileceğiniz en üst seviyede donanım imkanları ile donatılmıştır. Intel Sunucu platformu üzerinde Dört Çekirdekli işlemci ile gelmekte ve disk yapısı orijinal konfigürasyonunda Raid-1 ile hazırlanmaktadır. Yüksek hafıza ve yüksek performans gerektirecek tüm uygulamalarınız için en ideal çözüm bu plandır ve size en iyi şekilde hizmet verecektir.

Okunma Sayısı : 3444
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama