Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Teknik Detaylar
Karantina Bölgesi ve yönetimi konusunda detaylar nelerdir
uZmanPosta Karantina Bölgesi profesyonel anlamda mail kullanan bir kişi için çok rahatlatıcı imkanlar sağlamaktadır. Blackberry telefon cihazlarının mail sistemi nasıl cezbedici bir rahatlık sağlıyor ise Karantina Bölgesi kullanımı da kişilere benzeri bir rahatlık getirir. Size istediğiniz kişiden mail mesajı gelmesini garanti edersiniz. İstemediğiniz bir kişiden veya tüm bir alan adından da hiç bir şekilde mesaj almazsınız. Kısaca size atılan maillerden istedikleriniz gelir istemedikleriniz dışarıda kalır.

Karantina Bölgesi sadece sizin yapacağınız güvenilir gönderici listesi veya kara liste tanımları ile çalışmaz. Aynı zamanda çok gelişkin bir spam algılayıcısı içerir. Size gelen ama normalde ulaşacak istenmeyen mesajları önceden algılar ve size ulaştırmaz. Bunları gözden geçirebilmeniz için aklında tutar ve yanlış bir algılama olmaması için mesajı isterseniz almanıza imkan tanır. Sizin uygun gördüğünüz zaman aralıklarında tuttuğu mesajlar için özet bir liste maili gönderir ya da siz istediğiniz zaman web portali üzerinden bunları görebilirsiniz.

Kara liste ve beyaz liste yönetimini yine aynı ekranlarda yapabilirsiniz. İstediğiniz göndericiyi (ornek@turkcell.com.tr) veya tüm alan adını (garanti.com.tr gibi) beyaz listenizde koyabilir yahut mesaj gelmesini istemediğiniz kişi veya kurumlara ait adres veya alan adını kara listenize ekleyebilirsiniz. Hangi sıklıkta size bilgilendirme mail gelmesini isterseniz burada söylersiniz. Bilgi maili gönderim aralığı için 2 saatten bir güne kadar ayarlama yapmanız mümkündür. Elbette siz istediğinizde girip Karantina Bölgesine takılmış adresleri görebilir ve bunları alıp aynı zaman da tek bir klik ile güvenilir gönderici olarak beyaz listenize ekleyebilirsiniz.

Karantina Bölgesinde bekleyecek mesaj adedi ve boyutu için hiç bir kısıtlama yoktur ve son 7 gün için tüm mesajlarınız bekletilir. Size uygun zaman da inceleyip rahatlıkla işlem yapabilirsiniz.

Okunma Sayısı : 3004
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama