Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » UzmanPosta Genel Başlıklar
İletişim güvenliğime UzmanPosta mail hizmeti nasıl bir katkı sağlar
UzmanPosta mail hizmetlerinin tümü azami iletişim güvenliğini sağlayacak güvenli e-posta alışveriş protokollerini destekler. Standart e-posta hizmetlerinin çoğu mesaj alıp verirken SMTP ve POP3 adını verdiğiniz protokoller ile hizmet vermektedir. Bu protokoller ile mesaj alıp verirken kullanıcı adınız, şifreleriniz ve sonrasında da mesajınızın içeriği herhangi bir şifreleme yapılmadan taşınır. Sizin bilgisayarınızdan e-posta sunucusuna veya e-posta sunucusundan size doğru bir şifreleme olması için bu protokollerin güvenli olan versiyonlarını destekleyen bir sistem kullanıyor olmanız gerekir. uZman Posta mail hizmeti tüm bu protokolleri desteklemektedir.

Secure SMTP olarak bilinen güvenli mesaj alma ve gönderme protokolü UzmanPostanın standart tercihidir. Aynı şekilde mesajların size gelmesini sağlayan POP3 protokolünün güvenli versiyonu POP3S standart olarak desteklenir. Kurum içi yapacağınız tüm yazışmalar azami güvenli olarak hareket ederken kurum dışı tüm mesaj gönderimlerinde de UzmanPosta sunucuları öncelikle güvenli protokolleri kullanarak karşı sunucular ile bağlantı kurmayı dener.

Web üzerinden kullandığınız e-posta arayüzümüz SSL desteklidir. Tüm mesajlarınıza web sayfalarından ve SSL ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede hangi bilgisayarı kullanırsanız kullanın şifrenizin güvensiz protokoller yüzünden çalınması veya okuduğunuz içeriğin bir başkası tarafından görüntülenmesi mümkün olmayacaktır.

UzmanPosta mail hizmeti tüm iletişim protokollerinin güvenli olan versiyonlarını standart olarak destekler. Secure SMTP, POP3S, IMAPS ve HTTPS protokolleri servislerimize kullanmaya başladığınız andan itibaren desteklenir.

Okunma Sayısı : 2782
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama