Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Web ve Email Hosting » Genel Web Hosting Soruları
Hosting paketi seçerken nelere dikkat etmek gerekir.
Hosting paketlerini seçerken eğer ilk defa bu seçimi yapıyorsanız ve tecrübeniz yok ise, ihtiyaçlarınızı satın alma yapacağınız firma ile konuşarak belirlemeniz çok daha iyi olacaktır.


Hizmetle ilgili görüşeceğiniz kişiye kurumunuzun İnternette olmak için ne gibi bir sebebi olduğunu, web sayfanızın olup olmadığını, var ise ne gibi özellikleri içerdiğini anlatmak iyi bir başlangıç olacaktır. Sonrasında ise şirketler için büyük önem taşıyan e-posta adreslerinin ofisinizde tahminen kaç kişi tarafından kullanılacağını, ne sıklıkta mesaj alınıp verileceğini, hangi büyüklükte mesajların gidip geleceğini bildirmek ise, işi bilen bir kişinin ihtiyacınızı net bir şekilde tespit etmesini garantiler.


Bu konular eğer muallak ise Hosting paketi seçiminin aslında hata yapmaya müsait olduğunu fakat bu hatanın çok kolay telafi edilebildiğini söylemek isteriz. Çünkü Alan Adınızı doğru tespit ettikten sonra, Hosting hizmeti size en uygun hale gelinceye kadar farklı şekillere çevirilebilecek ve kapasitesi yükseltilebilecek bir servistir.

Okunma Sayısı : 5350
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama