Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Hesabım » Genel Sorular
Hesabıma ikinci bir kullanıcıyı nasıl açarım.
Aynı İnternet.gen.tr hesabını birden fazla kullanıcıya kullandırmanız mümkündür. Buna bir çok sebeple ihtiyaç duyabilirsiniz. Kurumunuzdaki bir kişi sadece ödeme ve para yatırma işlerini yapabiliyor iken, bir başka kişininde Alan Adınıza elektronik posta hesaplarını açabilir duruma olması gerekebilir. Ya da bir Alan Adı ile ilgili işleri yapabilecek kişi ile diğer bir Alan Adı ile ilgili işleri yapacak kişi farklı olabilir.

Hesabınızın dışında farklı bir hesap açabilmek için Hesabım sayfasına girdikten sonra Alt Hesaplar seçeneğine girmelisiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan "Yeni Alt Hesap" ekleme ikonuna tıklayarak sizden istenen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Kullanıcıları birbirinden şifreleri ayırmaktadır. Yani tek kullanıcı adı bulunur, o da ana kullanıcının adıdır. Bir başkasına açacağınız hesabın yetkileri ve şifresi farklı olacaktır.

Gerekli bilgileri girdikten sonra Yetkilendirme tablosundan kullanıcıya vermek istediğiniz hakları işaretleyerek kullanıcı açma işini tamamlayabilirsiniz. Eksik bilgi girmeniz durumunda sistem sizi uyaracaktır.

Okunma Sayısı : 4790
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama