Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Uzman Posta » Multi Domain UzmanPosta
Eposta hesabımın tümünü veya bir kısmını kurum içinde nasıl paylaşırım
uZmanPosta mail hizmeti size bugüne kadar belkide haberdar olmadığınız bir paylaşım imkanı sağlamaktadır. Eposta hesabınızdaki belirli bir dizini veya hesabınızın tümünü birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın kullanımına açıp onlara göstermeniz mümkündür. Öyleki kurum içinde aynı alan adını kullanan diğer kişilere tüm hesabınızı açıp üzerinde isterseniz işlem yapma yetkisi verme imkanınız vardır.

Kurum dışındaki kişilere de eposta kutunuzun tümünü veya bir kısmını açmanız mümkündür. Bu şekilde aynı bilgiye erişmeniz gereken birden fazla kişi ile aynı eposta hesabına gelen mesajları ortak şekilde izleyebilirsiniz. Bu size pratik bir çok fayda sağlayacaktır. Öncelikle mesajların sadece bir kopyası olur ve bundan dolayı orijinallik problemi olmaz. Ayrıca tek kopya tutulan mesajlar kurumunuzun eposta alanın da bir kez yer tutar ve gereksiz alan harcamayı engeller.

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte proje takip etmek veya size gelen mesajları müdahale hakkı tanımadan asistanıza göstermek bu özelliğin günlük uygulamalara örnek olabilir.


Okunma Sayısı : 2758
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama