Alan Adı
Hosting
Kiralık Sunucu
Co-location
Hakkımızda
Destek
 İçerik
Destek » Barındırma - Colocation » Genel Colocation Soruları
Barındırma hizmetinde Sabit Trafik ne demektir benim için ne avantajı vardır?
Sunucu barındırma hizmet planlarımız iki ayrı hat kapasite hesaplamasına göre fiyatlandırılır. Planlarımızın tümü normalde Aylık Trafik miktarına göre fiyatlanmıştır. Bu tip bir fiyatlamanın kullanıcımıza faydası, anlık İnternet hız limitinin Sabit Trafikli hat hız limitine göre daha fazla olmasıdır. Sunucunuz anlık olarak daha fazla veriyi İnternete gönderebilecek ya da alabilecektir. Aylık Trafik kotanızın dolması durumunda ek fatura oluşur ve her ek 10 GByte veri trafiği için belirli bir bedel ödersiniz.

Sabit Trafik üzerinden hesaplanan planlarımızda ise hız limitiniz katidir ve sizin tarafınızdan önceden tercih edilir. Bu hat hızı ile bütün kullanım süresi boyunca üreteceğiniz trafik ne olursa olsun aynı miktarda fatura ödersiniz. Herhangi bir ek bedel ödeme ihtimaliniz yoktur.

Bu şekilde verdiğiniz servisin karakteristiklerine göre önceden planlayarak alacağınız Sabit Trafik temelli bir hizmet sizi ekstra faturalar ödemekten kurtaracak ve bütçenizi aşmadan hizmet almanızı sağlayacaktır.

Okunma Sayısı : 3828
1996 - 2019 © Pusula İletişim
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | Ana Sayfa
Alan Adı Hosting Kiralık Sunucu Co-Location
Yeni Kayıt
Transfer Et
Süre Uzat - Yenile
Toplu Kayıt
Whois
Web Hosting
E-Mail Hosting
Reseller Hosting
Uygulamalı Hosting
SSL Sertifikası
Dedike Sunucular
VPS Sunucular
Anında Hazır VPS Sunucu
Microsoft(TM) Lisanslama
Sunucu Barındırma
Dedike Firewall Hizmetleri
Microsoft(TM) Lisans Kiralama